Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian
  Wydanie nr: 5(127)/2020

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  5 miesięcy temu  12.11.2020, ~ Administrator   

  Za nami wyjątkowa jesienna edycja Przemysłowej Wiosny

  Jesienna odsłona targów Przemysłowej Wiosny, która odbyła się we wrześniu w Kielcach, była zupełnie inna niż wcześniejsze edycje. Mimo znacznie mniejszej liczby wystawców i zwiedzających, okazuje się, że nawet podczas pandemii spotkania branży są bardzo istotne.

  Jednym z salonów wystawienniczych były Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wystawę odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło blisko 3500 osób z branży. Choć ta liczba jest mniej okazała niż liczba targowych gości w poprzednich latach, nie zmieniła się satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych.
  Kolejna edycja targów zaplanowana jest na 23–25 marca 2021 roku. 

  Opinie wystawców

  Marcin Kusowski, ALMA-COLOR
  – Co roku bierzemy udział w tej imprezie i wierzymy w to, że warto. Spotykamy tutaj naszych stałych klientów, umawiamy się, nawiązujemy nowe kontakty, a także utrwalamy stałe kontakty z klientami, które już mamy wypracowane od wielu lat. Udało się na pewno kilku kluczowych klientów zdobyć, z tego względu też, że ciągle poszerzamy nasz asortyment, reklamujemy się, pokazujemy nasze nowe technologie. 
  Dawid Woźniak, YASKAWA Polska
  – To jest nasza kolejna edycja, w której jesteśmy partnerem na STOM Robotics. Źle byśmy się czuli, że z tak zacnymi firmami się nie wystawiamy. Upodobaliśmy sobie tę imprezę. Te targi są benchmarkiem dla innych. Myślę, że klienci są ciekawi, czy w nowej rzeczywistości biznes może dalej funkcjonować.
  Mateusz Gacek, CADXPERT
  – Są to jedne z głównych targów branżowych w Polsce. To była okazja, żeby zarówno zobaczyć i spotkać się z osobami z branży, jak i z klientami, którzy już wiedzieli, czego tak naprawdę potrzebują.          

  Targi w liczbach
  • 3 dni targów;
  • wystawcy:
  230 firm – wystawcy, współwystawcy i firmy reprezentowane z 17 krajów świata (Austrii, Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Izraela, Korei Południowej, Niemiec, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski) na powierzchni 
  ponad 9000 mkw.;
  • wystawcy oceniają, że warto było tu być ze względu na: podpisane kontrakty, sprzedane maszyny, zadowolenie ze zwiedzających, gdyż w 95% były to osoby decyzyjne w firmach odpowiadające za zakupy;
  • zwiedzający:
  blisko 3500 profesjonalistów z branży (z Belgii, Danii, Irlandii, Litwy, Niemiec, Norwegii, Ukrainy, Włoch i oczywiście Polski).

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net    

  GALERIA ZDJĘĆ

  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań
  Potrzeba osobistych spotkań

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony