• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian
  Wydanie nr: 3(149)/2024

  Artykuły branżowe

  14 dni temu  09.07.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą klienci

  Producent farb proszkowych Eko-Color z Bytowa od wielu lat współpracuje z firmą Perfexim w zakresie dostaw farb proszkowych. Jest to stały partner biznesowy firmy Perfexim, który dodatkowo służy pomocą swoim laboratorium, sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz wykwalifikowaną kadrą.

  Perfexim to polska firma, która od ponad 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej i sanitarnej. Ekologiczne rozwiązania dostosowane do potrzeb zmieniającego się świata, wymogów ochrony środowiska i znajomość trendów rynkowych powoduje, że z pieczołowitością wybiera dostawców. Zasadą, którą kieruje się Perfexim, jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa od momentu projektu, poprzez testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów. 

  Rozmawiamy z Krzysztofem Latańskim, kierownikiem produkcji w firmie Perfexim. 

  − Jaką rolę odgrywają farby proszkowe w Państwa procesie produkcyjnym?
  − Powłoka lakiernicza, oprócz walorów wizualnych i estetycznych, musi też posiadać skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Malowanie proszkowe jest jednym z najbardziej skutecznych technik ochrony materiałów. Nasi klienci oczekują również oferty w szerokiej gamie kolorystycznej, dając nam krótki czas realizacji, a my spełniamy ich oczekiwania.

  − Co przekonało Państwa do rozpoczęcia współpracy z firmą Eko-Color?
  − Na samym początku przy podjęciu decyzji co do naszej współpracy największy wpływ mieli ludzie i jakość oferowanego produktu. Pasja i wiedza, z jaką przedstawiali ofertę, omawiając szczegółowo cały proces współpracy oraz wsparcia technicznego z tym związanego, wzbudzały zaufanie. Przeprowadzono bardzo szczegółowy wywiad naszych potrzeb w procesie malowania proszkowego, na podstawie którego został dopasowany produkt spełniający nasze wymagania. Czas współpracy pokazał, że Eko-Color to producent wysokiej jakości farb proszkowych, z bardzo dobrym serwisem. Po wielu latach wspólnej pracy mogę z całą pewnością potwierdzić, że Eko-Color to eksperci w branży farb proszkowych, świadomi, z jakimi dylematami w zakresie malowania proszkowego borykają się firmy. 

  − Czy produkowane przez Państwa wyroby wymagają specjalnych lub konkretnie wskazanych powłok proszkowych?
  − Zdarza się, że klient zgłasza się do nas z własnym pomysłem odnośnie wykończenia, jednak w zdecydowanej większości przychylają się do naszej propozycji. Zakres możliwości jest naprawdę spory i ten wachlarz kolorów czy wykończeń przedstawiamy naszym klientom. 

  − Jaki rodzaj farb proszkowych stosują Państwo z oferty Eko-Color?
  − Firma Eko-Color zaopatruje nas w najczęściej stosowany przez nas kolor biały oraz szeroką gamę pozostałych kolorów, które cieszą się zainteresowaniem naszych odbiorców.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...