• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    Specjalista ds. Sprzedaży i Serwisu

    Data dodania: ponad rok temu  02.02.2022, odsłon: 680

    Dam pracę

    Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Serwisu. Osoby odpowiedzialnej za pozyskiwanie nowych klientów i opiekę nad aktualnymi (serwisowanie, przeglądy i ewentualną naprawę urządzeń w siedzibie klientów w całej Polsce (zgodnie z przyjętymi wewnętrznymi procedurami). Dbającej o wysokiej jakości standardy obsługi klienta prowadzące do zachowania pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.

    SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA:

    Miejsce pracy: w terenie (cała Polska) / biuro (siedziba firmy).
    Rodzaj zatrudnienia: do negocjacji (pełny etat lub B2B), od zaraz.
    Branża: Inżynieria mechaniczna / przemysłowa / lakiernictwo przemysłowe.
    Język: polski, j.angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym i pozwalający na czytanie i przeglądanie dokumentacji (współpraca z zagranicznym dostawcą).

    Zadania, które będą należały do Ciebie:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad aktualnymi.
    • Sprzedaż produktów, urządzeń, akcesoriów do urządzeń jakimi dystrybuuje firma.
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Udzielanie porad technicznych, rozwiązywanie problemów oraz wsparcie techniczne dla klientów.
    • Przeprowadzanie serwisów maszyn/urządzeń na podległym obszarze wraz z wykonywaniem ewentualnych prac naprawczych.

    Zależy nam na osobie, która posiada:

    • Prawo jazdy kat.B.
    • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.
    • Umiejętności sprzedażowe i nawiązywania relacji z klientami.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość technologii i urządzeń do aplikacji farb proszkowych.
    • Wiedzę z zakresu mechaniki i elektroniki.
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji oraz posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi.
    • Umiejętność obsługi komputera, pakietów MS Office oraz łatwość nauki nowych programów i aplikacji.
    • Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie komunikatywnym).

    dodatkowo, taka osoba powinna:

    • Być komunikatywna (praca z klientem i z zespołem, umiejętności wyjaśnienia zagadnień technicznych).
    • Posiadać umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
    • Potrafić zarządzać sobą w czasie.
    • Być konsekwentna, rzetelna i brać odpowiedzialność za to, co robi.
    • Dbać o szczegóły i cenić jakość realizowanych zadań.

    Proponujemy:

    • 3 miesięczny okres próbny dla obydwu stron, po którym wspólnie zdecydujemy o dalszej współpracy.
    • Samochód, telefon, laptop i wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
    • Rozwój w zakresie naszej działalności.
    • Wymagane szkolenia.
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych uprawnień.
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez kontakt z nowoczesnymi technologiami.

    Przesłane dokumenty (CV) prosimy kierować na a.malinowska@pcsystems.com.pl i powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    KIM JESTESMY:

    Jako P. C. Systems jesteśmy polskim przedstawicielem:

    • szwajcarskiego koncernu Gema Switzerland GmbH, który od lat zajmuje czołowe miejsce wśród dostawców urządzeń do aplikacji farb proszkowych;
    • włoskiej firmy SAT zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz instalacją sprzętu do obróbki powierzchniowej profili aluminiowych, oferującą pionowe linie wraz z rewolucyjnymi systemami do malowania proszkowego.
    • szwajcarskiej firmy Coatmaster AG, która opracowuje i sprzedaje nagradzane i opatentowane technologie systemów pomiarowych do szybkiego, bezkontaktowego i nieniszczącego pomiaru grubości powłoki na wczesnym etapie procesu produkcyjnego.

    W kontakcie z naszym klientem jesteśmy bardzo elastyczni, a bogate doświadczenie oraz wiedza naszych wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam na podjęcie najbardziej zaawansowanych  projektów, które przygotowujemy kompleksowo i są gwarantem skutecznych rozwiązań. Naszym celem jest zapewnienie indywidualnego podejścia w obsłudze, dopasowanego do potrzeb, wymogów, zakresu i skali Państwa działalności. Najważniejszy jest dla nas klient, jakość usług i bezpieczeństwo, a proponowane przez nas technologie przekonują innowacjami i wydajnością! Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną, elastyczną i wygodną obsługę.

    Nie boimy się wyzwań!