• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Data dodania: ponad rok temu  22.10.2020, odsłon: 2479

    Dam pracę

    Dla naszego klienta z branży urządzeń do malowania, odnoszącego sukcesy na rynku w Polsce poszukujemy Doradców Techniczno-Handlowych z okolic Śląska.

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń do malowania proszkowego manualnych oraz automatycznych
    • Serwis urządzeń
    • Prezentacja urządzeń u klienta
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych
    • Szkolenia klientów
    • Budowanie pozytywnego wizerunku

    Wymagania:

    • znajomość technologii aplikacji farb proszkowych
    • znajomość urządzeń proszkowych, automatycznych oraz manualnych lub innych aplikacji lakierniczych
    • podstawy automatyki w obszarze lakierni proszkowych - dodatkowy atut
    • łatwość w nawiązywaniu relacji
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
    • umiejętność czytania rys. technicznych, posługiwanie się programem AUTO-CAD – dodatkowy atrybut
    • prawo jazdy
    • obsługa komputera
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – dodatkowy atrybut
    • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • znajomość rynku lakiernictwa proszkowego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
    • Szkoleń wewnętrzne i zewnętrzne
    • Wsparcie techniczne zespołu
    • Przyjazna atmosfera pracy

    kontakt: info@executivesearch24.com CV ze zgodą RODO