
Nowa generacja powłok cynkowych
Prowadzący: Michał Jaczewski, Tikkurila Polska S.A.
Starszy inspektor nadzoru – doradca technologiczny w Tikkurila Polska S.A. Członek zarządu i rzeczoznawca Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego (PSK). Inspektor Frosio Level III. Stały współpracownik „Lakiernictwa Przemysłowego”.
Podczas wykładu zostaną omówione nakładane na zimno powłoki cynkowe nowej generacji. Są to powłoki o wyższej trwałości od pokryć nanoszonych poprzez cynkowanie ogniowe. Ponadto zostaną omówione inne rodzaje pokryć cynkowych i mechanizmy ochrony stali w poszczególnych rodzajach powłok cynkowych.
W trosce o najwyższą jakość powłok – metody i oprzyrządowanie
Prowadząca: Barbara Bidzińska, Eurotom Sp. z o.o.
Konsultant do spraw statystycznej kontroli procesu i analizy danych oraz członek zarządu PTH Eurotom Sp. z o.o., dystrybutora wysokiej klasy oprzyrządowania do kontroli jakości w przemyśle. Od kilku lat związana z tematyką pomiaru parametrów wizualnych powłok, jak połysk, barwa i struktura.
Najnowsze trendy i doświadczenia w lakierowaniu proszkowym
Prowadzący: Michał Falkowski, Gema Switzerland GmbH
Sales Manager Poland Gema Switzerland GmbH, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w lakiernictwie ciekłym, jak i proszkowym.
System dry on dry i farby niskotemperaturowe. Nowe możliwości w zakresie przyspieszenia procesu i redukcji kosztów malowania proszkowego
Prowadzący: Sebastian Maciechowski, Sherwin Williams
17 lat doświadczenia w branży lakierniczej, z czego 14 jako kierownik produkcji w fabryce farb proszkowych w Dębicy. Od czterech lat na stanowisku doradcy techniczno-handlowego w Sherwin Williams, oddział InverPolska Sp. z o.o. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz współpracy z klientami w całej Polsce, oferuje fachową pomoc w rozwiązaniu problemów występujących w procesie lakierowania proszkowego.
Farby niskotemperaturowe pozwalają zaoszczędzić czas, czyli pieniądze poprzez przyspieszenie procesu lub obniżenie kosztów energii potrzebnej do prawidłowego usieciowania farby.