• Reklama
    A1 - kabe
Reklama
B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2025

Aktualności i przegląd rynku

Aktualności i przegląd rynku

Wydarzenia i relacje

ponad rok temu  11.06.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

Aby wzmocnić swoją pozycję na rynku Teknos nabył firmę Finnproduct s.r.o., czeskiego dystrybutora farb

Teknos i Finnproduct mają za sobą długoletnią współpracę. Finnproduct jest dystrybutorem farb Teknos już od 1992 roku. 

– Naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych możliwych rozwiązań, które będą odpowiada ich potrzebom – mówi Marcel Dissel, dyrektor ds. handlowych w firmie Teknos. – Chcemy stale rozwijać ofertę dla czeskich klientów, wykorzystując przy tym najlepsze kompetencje oraz nasze know-how. Uznaliśmy, że fuzja jest doskonałym krokiem w kierunku rozwoju na rynku czeskim.

– Odnieśliśmy sukces we wprowadzaniu produktów Teknos na rynek czeski i udało nam się nawiązać długoterminowe relacje z klientami – dodaje Ivanka Cieslová, poprzednia właścicielka Finnproduct s.r.o. – Po 25 latach czas już odejść na emeryturę. Teraz, gdy Teknos przejmuje firmę, jesteśmy przekonani, że biznes będzie się dalej rozwijał w dobrym kierunku.

ReklamaŚT - electriscoatings 24.04 - 24.10 Julian
Teknos jest jednym z wiodących dostawców powłok przemysłowych, który posiada silną pozycję w sprzedaży. Prowadzi działalność w ponad 20 krajach, które znajdują się w Europie, Azji i USA. Firma powstała w 1948 r. i jest jednym z największych przedsiębiorstw rodzinnych w Finlandii. 

Tagi: Teknos,