Producent i dystrybutor ścierniw

Od 2007 roku nieustannie wzbogacamy naszą ofertę i dbamy o zadowolenie Klientów. Mimo iż większość czytelników może kojarzyć nas z branżą obróbczą, faktem jest, że nasze surowce znajdują zastosowanie nie tylko w obróbce strumieniowo-ściernej i przemyśle materiałów ściernych, ale także w metalurgii, kompozytach, przemyśle materiałów ogniotrwałych, przemyśle budowlanym, a nawet kosmetycznym, tekstylnym i innych. 
W naszej ofercie znajdą Państwo ścierniwa do obróbki strumieniowo-ściernej każdego rodzaju powierzchni. 
Oferujemy śrut staliwny kulisty i ostrokątny z wysoko- i niskowęglowego staliwa, kulki szklane, granulaty szklane, elektrokorund zwykły i szlachetny, śrut nierdzewny, garnet, kolby kukurydzy, kulki ceramiczne, łupiny orzecha, sodę, śrut plastikowy oraz szlakę pomiedziową.
Szerokie portfolio kontrahentów z Europy i świata pozwala nam dostarczać materiały spełniające najwyższe standardy. Zapewniamy nie tylko wysoką, ale także powtarzalną jakość naszych produktów. Każda partia materiału jest dokładnie badana w naszym laboratorium i certyfikowana marką REWA. Współpracujemy także z wieloma uznanymi jednostkami badawczymi zarówno w kraju, jak i za granicą. 
Własny park maszynowy umożliwia nam przygotowanie towaru, dopasowanego indywidualnie do potrzeb Klienta. Nasi Klienci wiedzą, że wyróżnia nas nie tylko szeroka i kompleksowa oferta surowców, ale także elastyczność produkcji, indywidualne podejście do Klienta, budowanie partnerskich relacji oraz gwarancja powtarzalnej jakości produktów, które spełniają branżowe normy jakościowe. Duże zaplecze magazynowe ok. 3000 m2 oraz dogodna lokalizacja w centrum Polski pozwalają na sprawne organizowanie dostaw do naszych Klientów. 
Mając na uwadze nawiązanie stałych, partnerskich relacji, stawiamy duży nacisk na jakość obsługi Klienta. Miła, profesjonalna obsługa, wysokiej jakości produkty i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam cieszyć się zaufaniem wielu znanych polskich i europejskich firm. Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001. Jesteśmy także uczestnikiem programu Rzetelna Firma, członkiem Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego oraz Stowarzyszenia Producentów Materiałów Ogniotrwałych. 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej i przygotowania powierzchni, zależnie od typu posiadanego urządzenia i celu tej obróbki, oraz dobór granulacji. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

Wybrana oferta

Śrut staliwny okrągły wysokowęglowy REWA

cechuje wysoka trwałość, niskie pylenie oraz wszechstronność użycia. Służy do oczyszczania konstrukcji stalowych przed malowaniem proszkowym, ciekłym lub kataforetycznym, czyszczenia odlewów żeliwnych i staliwnych, kulowania, gratowania we wszystkich typach oczyszczarek wirnikowych.

Śrut staliwny łamany REWA

zapewnia wysoką skrawność i wydajność śrutowania. Służy do nadawania chropowatości, usuwania starych powłok malarskich, dając znakomitą przyczepność. Występuje w trzech typach twardości, stosowany w  oczyszczarkach pneumatycznych i wirnikowych. Doskonała alternatywa dla szkodliwych piasków kwarcowych 
i żużli odpadowych.

Śrut nierdzewny REWA

obejmuje śruty kuliste i łamane, chromo-niklowe i chromowe o bardzo wysokiej trwałości. Służy do czyszczenia odlewów z metali kolorowych, detali ze stali nierdzewnej i aluminium, omiatania powierzchni ocynkowanych, obróbki dekoracyjnej kostki brukowej. Zapewnia doskonałe wykończenie i dodatkową ochronę przed korozją obrobionej powierzchni.

Producent i dystrybutor ścierniw

OSOBY DO KONTAKTU:

Małgorzata Tryt, tel. 509-950-087
e-mail: malgorzata-tryt@pph-rewa.pl
Arkadiusz Jóźwiak, tel. 609-822-202
e-mail: arkadiusz-jozwiak@pph-rewa.pl

P.P.H. REWA 
Nowy Redzeń 101 H, 95-040 Koluszki
tel. +48 44 714 37 03
e-mail: info@pph-rewa.pl
www.pph-rewa.pl