POWDER COATING SYSTEMS

Jesteśmy gotowi na przyszłość: dzięki ponad 1000 instalacji na całym świecie technologia gęstej fazy firmy Nordson z systemem natryskowym Encore HD i jego pompami HDLV® została z powodzeniem zademonstrowana w najbardziej wymagających aplikacjach.

Inwestując w nowoczesny system malowania proszkowego, producenci mogą kształtować swoje procesy produkcyjne dużo bardziej elastycznie i ekonomicznie oraz sprawić, że zindywidualizowana produkcja będzie tańsza. Zainwestuj teraz w nowoczesny system malowania proszkowego i wykorzystaj najwyższą wydajność przy najniższych kosztach operacyjnych.

Skorzystaj z oferty do 31 sierpnia 2020 r. (pisemne zamówienie) i zamów nowy automatyczny system malowania proszkowego z technologią gęstej fazy, żeby osiągnąć większą jakość i wydajność.

Oferta obejmuje następujące elementy:

  • kabina szybkiej zmiany kolorów ColorMax®3 ze stanowiskiem do domalowania ręcznego
  • 8 automatycznych pistoletów proszkowych Encore® HD
  • 1 system ręcznego powlekania Encore® HD
  • Nordson Twin Cyclone z wydajnością odzyskiwania proszku do 96%
  • system ostatecznego odsysania filtra końcowego
  • system sterowania PowderPilot® HD
  • centrum proszkowe Spectrum® HD
  • 2 Oscylatory
  • system wykrywania i gaszenia pożaru STS

Możliwe inne opcje za dodatkową opłatą.

Wybrana oferta

Centrum proszkowe Spectrum HD

holistyczne rozwiązanie do zarządzania proszkiem i aplikacjią zapewniające czystą, wydajną i precyzyjną kontrolę procesu. Wydajny, czysty system do szybkich zmian kolorów (około 10–15 min) i oszczędności proszku. Pełna widoczność wszystkich elementów w celu jakościowej zmiany kolorów bez przenoszenia pigmentów proszku.

Pistolety proszkowe Encore HD

używają technologię gęstej fazy i są przeznaczone do szybkiej zmiany kolorów bez opóźnień jakości. W połączeniu z opatentowanymi samoczyszczącymi pompami HDLV® oferują one elastyczność w zakresie ekonomicznego wykonywania krótkich lub długich serii produkcyjnych. Długa żywotność wewnętrznych elementów pompy zmniejsza przestoje w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Pompy Encore HD

opatentowane pompy HDLV® firmy Nordson wykorzystują technologię gęstej fazy, w której więcej proszku przy niskiej prędkości i przy mniejszym powietrzu jest pompowane do pistoletu. Prowadzi to do stabilnej wydajności proszku i kontroli procesu, a tym samym do precyzyjnego nakładania proszku i znacznych oszczędności proszku.

POWDER COATING SYSTEMS

Osoba do kontaktu w języku Polskim
Nr telefonu +49.162.2324.527
ics.eu@nordson.com