Lider w branży narzędzi ściernych

Jesteśmy platformą B2B, dzięki której masz bieżący dostęp do stale aktualizowanej oferty produktowej i czytelnych katalogów produktów oraz kontrolujesz proces zakupowy. W ofercie posiadamy 100% produktów Norton Saint Gobain. Sprzedajemy na opakowania zbiorcze. Produkty z magazynu w Polsce wysyłamy w trzy dni robocze, a z magazynu europejskiego od 7 do 14 dni roboczych. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Wejdź na stronę sklepu www.nortononline.pl, zarejestruj się i zrób bezpieczne zakupy. 

Wybrana oferta

NORTON PRO A275 ROTOLOFOAM 115X25 P120

Rolki na gąbce klasy premium są odporne na działanie wody i mogą być używane do szlifowania na sucho i mokro. Rolki o długości 25 m ponacinane są na pojedyncze arkusze, są łatwe w użyciu i ekonomiczne. Doskonałe do szlifowania wykańczającego wysokiej jakości. Idealne do zastosowania na zaokrąglonych krawędziach, konturach i krzywiznach.
Promocja! Cena netto: 135,97 zł   226,62 zł  

NORTON KRĄŻEK MULTI AIR A275 150 mm P80

Krążki MULTI-AIR do szlifierki oscylacyjno-obrotowej MULTI-AIR A275. Nowe, doskonałe, poddane obróbce termicznej ziarno ścierne z elektrokorundu. Nowy, wyjątkowy, wzmocniony włóknami papier lateksowy. Powłoka No-Fil. Brak pigmentu w powłoce No-Fil® i spoiwie. Szybsze tempo szlifowania. Elastyczne i wytrzymałe na rozdarcie. Brak ryzyka przeniesienia koloru. 
Promocja! Cena netto: 1,50 zł   2,49 zł 

NORTON FOLIA Plastifilm-4Mx150M 9 MIKRON

Folia o wysokiej gęstości PE. Odporna na promienie IRD. Całkowicie wodoodporna, łącznie z lakierami wodorozcieńczalnymi. Zamknięta struktura zapobiegająca przeciekaniu lakieru. Bardzo elastyczna, układająca się do kształtu karoserii. Brak wilgoci pomiędzy folią Plastifilm a powłoką lakierowaną. Powłoka zapobiegająca odpryskom lakieru podczas lakierowania. Odporna na temperaturę 110°C.
Promocja! Cena netto: 106,93 zł   178,23 zł  

Lider w branży narzędzi ściernych

Dariusz Ratajczak
biuro@geronimo-grupa.pl
668 829 333

Geronimo Grupa Ratajczak
ul. Halderberge 5, 64-500 Szamotuły
email: biuro@geronimo-grupa.pl
tel.: +48 600 43 80 15
www.nortononline.pl