Ekspert w branży farb proszkowych

SERDECZNIE WITAMY NA NASZYM E-STOISKU! POZNAJMY SIĘ

Iwona Horbowa
Specjalista ds. Sprzedaży
Iwona dba o relacje z klientami i zajmuje się bieżącą obsługą klientów w zakresie sprzedaży. Sprawnie tworzy oferty handlowe i informuje mailowo badź telefonicznie o bieżących ofertach. W przyjaznej atmosferze dba o kanały sprzedaży naszych produktów. Świetnie radzi sobie z realizacją celów sprzedażowych

Magdalena Janiszewska
Kierownik Działu Kontroli Jakości, Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Magdalena pełni bardzo ważną rolę w naszej firmie. Pilnuje przestrzegania standardów jakościowych jak nikt inny! Jej uwadze nie umknie żadna nieprawidłowość! Reżim, który utrzymuje Magda, jest nieoceniony, zwłaszcza jeśli kładziemy ogromny nacisk na JAKOŚĆ naszych produktów.

Jacek Mazurkiewicz
Główny Technolog
Jacek jest odpowiedzialny za wdrażanie nowych technologii w naszej firmie. Zajmuje się także nadzorowaniem dotychczas wykorzystywanej technologii w procesie produkcji. Z uśmiechem na twarzy i analitycznym umysłem definiuje i kontroluje niezbędne parametry produkcyjne!

 

Mariusz Lewandowski
Kierownik Regionu Polski Południowej
Mariusz jest naszym człowiekiem w terenie. Zarządza sprzedażą w powierzonym mu regionie. Realizuje plany sprzedażowe, jednocześnie monitorując sytuację na rynku. Raporty i analizy ma w małym palcu, a techniki negocjacji handlowych opanował niemal do perfekcji!

 

Wioletta Szwarc
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Jej cechy przywódcze i zdolności negocjacyjne poznał już każdy partner biznesowy naszej firmy. Dzięki dużej komunikatywności, zaangażowaniu w wykonywaną pracę, a także konsekwencji w osiąganiu celów, jest osobą doskonale zorientowaną na sukces w naszej firmie. Oprócz zarządzania sprzedażą, dba także o nasz PR i marketing.

Dariusz Strumski
Technik-Serwisant
Nasz kolega „Darek Dobra Rada” służy naszym partnerom profesjonalną poradą w zakresie lakiernictwa proszkowego. Często odwiedza naszych klientów i nic nie jest już w stanie go zaskoczyć. Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej poradami sypie jak z rękawa! Jest bardzo zorientowany na rozwiązywanie problemów, z którymi się spotyka.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Najwyższa jakość farb
Posiadamy, certyfikowany przez SGS, Zintegrowany System Zarządzania zgodny z międzynarodowymi standardami:

  • ISO 9001 – system zarządzania jakością
  • ISO 14001 – system zarządzania środowiskowego
  • PN-N-18001 – system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Specjaliści w zespole
Doskonale wykwalifikowany zespół naszego laboratorium zajmuje się opracowywaniem nowych projektów oraz udoskonalaniem istniejących w oparciu o najnowsze technologie i trendy panujące na rynku.

Obsługa 360°
Wychodzimy poza ramy standardowej obsługi klienta. Jesteśmy bardzo zorientowani na potrzeby naszych klientów. Służymy pomocą przed- i posprzedażową oraz specjalistyczną poradą w zakresie lakiernictwa proszkowego.
Elastyczność i indywidualne podejście to największe atuty naszej obsługi.

Wielobranżowość
Od lat tworzymy barwy dla biznesu. W naszym portfolio znajdują się realizacje dla wielu branż, m.in. dla branży obróbki metalu, branży rolniczej, malarni usługowych, produkcji ogrodzeń, produkcji mebli i regałów z metalu, produkcji grzejników i butli gazowych oraz dla wielu hurtowni.

POSZERZAMY NASZĄ OBSŁUGĘ ON-LINE!

CYKL PORAD
Mając na uwadze potrzeby naszych klientów w zakresie podstawowej wiedzy na temat lakiernictwa proszkowego, wspólnie z portalem www.lakiernictwo.net, rozpoczęliśmy cykl porad. Nasi eksperci opowiadają o najczęściej pojawiających się problemach w lakiernictwie proszkowym. W przystępnej formie krótkich filmików radzimy, w jaki sposób zapobiec omawianym błędom.  

DYŻUR EKSPERTA
Obecnie wiele dziedzin biznesu przeniosło się do Internetu. My wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy zdalne wsparcie naszego działu technicznego. 5 czerwca ruszyliśmy z akcją DYŻUR EKSPERTA. W każdy piątek w godzinach 11.00–13.00 nasz ekspert będzie pełnił dyżur telefoniczny. Będzie można się do niego zgłosić w celu uzyskania wsparcia technicznego lub porady. Akcja ma na celu realne usprawnienie obsługi technicznej naszych partnerów.

Wybrana oferta

Farby Coliber

COLIBER to połączenie najnowszych technologii, innowacyjności i doświadczenia.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców i nowoczesnych rozwiązań technologicznych farby marki COLIBER spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania stawiane farbom proszkowym. COLIBER zapewnia połączenie maksymalnej ochrony pokrywanych powierzchni z niezwykłymi efektami dekoracyjnymi. W naszej ofercie znajdą Państwo farby poliestrowe, poliestrowoepoksydowe, jak i epoksydowe w różnym wykończeniu powierzchni i o różnym stopniu połysku.

Więcej informacji

Farby Qualicoat

Seria PF to najwyższej jakości grupa farb fasadowych, przeznaczonych głównie do pokrywania elementów wymagających odporności na warunki atmosferyczne, w szczególności paneli i profili aluminiowych. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych żywic poliestrowych najwyższej jakości, pigmentów oraz stabilizatorów, farby serii PF gwarantują zachowanie koloru, stabilność połysku oraz doskonałą ochronę antykorozyjną w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Więcej informacji

Ekspert w branży farb proszkowych

KONTAKT:

EKO-COLOR Sp. z o.o.
ul. Henryka Sucharskiego 2
77-100 Bytów

e-mail: info@eko-color.pl
tel.: +48 59 822 22 22
tel.: +48 59 822 11 71
www.eko-color.eu