Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  Poszukujemy pracownika – specjalisty ds. aplikacji i serwisu

  Data dodania: 15 dni temu  14.02.2021, odsłon: 151

  Dam pracę

  Nasz Klient to międzynarodowa firma, będąca światowym liderem w branży farb proszkowych. Firma oferuje wysokiej jakości, trwałe i ekologiczne rozwiązania systemowe dla architektury, materiałów drewnopochodnych, transportu i przemysłu. W związku z rozwojem działalności firmy w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. aplikacji i serwisu (powłoki proszkowe - siedziba firmy - okolice Warszawy).

  Opis stanowiska:

  Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało doradztwo dla klientów dotyczące materiałów powłokowych, ich zastosowań i rozwiązywania problemów oraz doradztwo techniczne i wsparcie w zakresie: wprowadzania produktów na rynek, obróbki wstępnej, prób aplikacji, zapewnienia jakości u klienta.

  Zadania:

  • Przeprowadzanie szkoleń teoretycznych i aplikacyjnych zarówno w siedzibie firmy jak i w siedzibie klienta.
  • Rozwiązywanie problemów i rozpatrywanie reklamacji zgodnie z obowiązującymi procesami.
  • Sugestie dotyczące ulepszeń w zakresie asortymentu i wydajności produktów.
  • Wykonywanie usług w ramach katalogu usług serwisowych
  • Wdrażanie i /lub koordynacja testów aplikacji wspólnie z Działem Badań firmy.
  • Raportowanie wszystkich działań u klienta w systemie CRM

  Wymagania:

  • Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające min. 3-letnie doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie związane z branżą chemiczną, budowlaną, automotive.
  • Jesteśmy otwarci na osoby pracujące w lakierniach lub techników aplikacji pracujących dla producentów farb/lakierów i linii lakierniczych
  • Idealny Kandydat/ka powinien posiadać doskonałą znajomość technologii zabezpieczania powierzchni, antykorozji i procesów lakierowania proszkowego lub ciekłego.
  • Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia średniego lub wyższego /preferowane: ochrona antykorozyjna, materiałoznawstwo, chemia przemysłowa/, znajomości pracy w środowisku Windows, bardzo dobrej pakietu MS Office oraz raportowania w systemach typu CRM.
  • Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji to cechy, których poszukujemy.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  Oferta:

  • Możliwość dołączenia do zespołu międzynarodowej firmy z branży farb i lakierów, posiadającej długoletnią tradycję na rynku polskim oraz markę i prestiż w wielu branżach.
  • Firma gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Osoba na tym stanowisku otrzyma również niezbędne narzędzia pracy /samochód, laptop, tel. komórkowy/ oraz bogaty pakiet ubezpieczeń /w tym ubezpieczenie medyczne/, pakiet sportowy oraz dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Przed rozpoczęciem pracy firma oferuje pełne wprowadzenie i szkolenia produktowe a w trakcie pracy przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/SP/1202/2021 wraz z poniższymi klauzulami na adres mailowy: aplikacja@ahk.pl

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."

  oraz

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

  do góry strony