Szukaj

  KALENDARZ

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  7 miesięcy temu  28.09.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Nadarzyn

  Data rozpoczęcia: 06.11.2018

  Data zakończenia: 08.11.2018

  Na początku listopada 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, koło Warszawy) odbędzie się trzecia edycja Warsaw Industry Week. To szybko rozwijająca się impreza targowa branży przemysłowej w tej części Europy. W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 371 wystawców oraz ponad 10 000 odwiedzających.

  Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, na której, oprócz części wystawowej, odbędzie się organizowane przez Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego seminarium, na którym czołowi przedstawiciele branży poprowadzą warsztaty techniczne oraz panel dyskusyjny. W strefie przygotowano wiele atrakcji i nowinek technologicznych, m.in. spacer po wirtualnej nowoczesnej lakierni.

  Warsaw Industry Week to również kilkanaście salonów, na których prezentowane będą m.in.:

  Strefa Automatyzacji i Robotyzacji – rozwiązania z zakresu automatyzacji, roboty przemysłowe, SCARA, komponenty do systemów robotycznych: przyrządy i osprzęt, systemy wymiany narzędzi, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne, technologia montażu i obsługi, systemy pozycjonowania, technologia napędowa, technologia sterowania, sensoryka.

  Strefa Obróbki Metali i Narzędzi – maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, wycinarki laserowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia.

  Strefa Obróbki Drewna – urządzenia do obróbki, najnowsze technologie i materiały, wszystko co związane z produkcją elementów z drewna.

  Strefa Druku 3D – drukarki 3D, skanery, usługi konsultingowe.

  Strefa Oprogramowania dla Przemysłu – inteligentne rozwiązania dla przemysłu. Najnowocześniejsze oprogramowanie rejestrujące procesu produkcyjne, umożliwiające optymalizację produkcji czy kontrolę dostępu. Specjalna strefa VR z udziałem polskich oraz zagranicznych firm, na której będzie można przetestować rozwiązania wirtualnej rzeczywistości oraz cykle szkoleń i wykładów wyjaśniających dlaczego i jak stosować te technologie.

  Ponadto podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja dorobku uczelni technicznych i polskich instytutów badawczych podsumowująca ich dotychczasowy wkład w rozwój polskiej gospodarki. Uczelnie i instytuty pokażą również swoją najnowszą ofertę skierowaną do przemysłu. W wydarzeniu udział wezmą wybitni przedstawiciele polskiej myśli technicznej.

  Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada 2018 r. Wstęp bezpłatny po zarejestrowaniu się https://industryweek.pl/rejestracja

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony