Szukaj

  KALENDARZ

  Wydanie nr: 1(111)/2018

  Wydarzenia i relacje

  KALENDARZ

  7 miesięcy temu  21.02.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 05.06.2018

  Data zakończenia: 08.06.2018

  ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny

  Zapraszamy do współtworzenia kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 5-8 czerwca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Branża obróbki powierzchni ma tam swój Salon SURFEX.

  Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że poznańskie spotkania przedstawicieli wiele oferują. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50 procent uczestników ITM. Spotkanie z blisko 18 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością dla wystawców jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach.
  Podczas najbliższej edycji targów ITM ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 5-8 czerwca 2018 r. w Poznaniu.

  Ruszyła sprzedaż biletów na targi ITM Polska
  Zaoszczędź czas i pieniądze, kup bilet na targi przez Internet. Korzystając z serwisu www.mtp24.pl w łatwy, szybki i generujący spore oszczędności sposób można nabyć bilety online.
  Dużą zaletą zakupu biletów online jest rabat, który sprawi, że zapłacicie kilkanaście złotych mniej. W przypadku targów ITM Polska zwiedzający otrzymuje możliwość zakupu biletu z wjazdem, czego nie daje bilet zakupiony w kasie w trakcie wydarzenia.

  REDAKCJA
  redakcja@lakiernictwo.net

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(111)/2018

  do góry strony