Szukaj

  KALENDARZ

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  8 miesięcy temu  21.09.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Wrocław

  Data rozpoczęcia: 02.10.2018

  Data zakończenia: 03.10.2018

  Już niedługo, 2 i 3 października we Wrocławiu odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Chemia i Motoryzacja”, a więc spotkanie specjalistów z przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, tramwajowego, chemicznego, lakierniczego i z branż pokrewnych. W tym roku będzie ona przebiegała pod znakiem nowości.

  Główna zasada dotycząca ustalania tematyki pozostanie niezmienna, czyli omawiane zagadnienia i praktyczne pokazy będą nawiązywały do propozycji przemysłu. A z nowych rzeczy na uczestników konferencji czekają:

  • pokazy praktyczne wielu nowości w doskonale wyposażonym Centrum Szkoleniowym 3M,
  • część konferencyjna i dyskusje w nowym, atrakcyjnym Centrum Konferencyjnym Ibis Styles,
  • uroczysta kolacja w restauracji „Sukiennice 7” na wrocławskim rynku, w samym sercu miasta,
  • noclegi w nowych hotelach Ibis Styles i sportowym Active.

  – Mamy nadzieję, że ponownie będzie to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, znalezienia odpowiedzi na szereg pytań, nawiązania nowych znajomości, poznania oczekiwań producentów oraz możliwości dostawców usług i produktów – zaprasza organizator Marek Możdżyński z firmy MWM Engineering Group. – A to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, w nowych, atrakcyjnych miejscach.

  Głównymi tematami będą zagadnienia związane ze skróceniem procesów produkcyjnych, automatyzacją produkcji, ograniczaniem emisji LZO, eliminowaniem materiałów niebezpiecznych, takich jak nikiel i cynk, zastępowaniem fosforanowania innymi metodami podnoszenia odporności antykorozyjnej, badaniem i oceną powłok lakierowanych, bezpieczeństwem pracowników, utylizacją odpadów oraz z nowymi trendami w rozwoju branży. Wiele prelekcji będzie wspieranych pokazami praktycznymi, podczas których będzie można wszystkiego dotknąć, sprawdzić i ocenić. Są to ważne czynniki w dobie rosnących oczekiwań wobec producentów, stałej presji na zwiększanie wydajności, poprawę jakości, obniżanie kosztów. Jak sobie radzić z tymi wyzwaniami bez konieczności poszukiwania w oceanie firm możliwych dostawców, ekspertów, organizowania specjalnych spotkań, wyjazdów, sprawdzania niezliczonych ofert? Z pewnością o wielu rozwiązaniach będzie można się dowiedzieć podczas najbliższej konferencji.

  – Biorąc pod uwagę opinie uczestników z innych krajów „Chemia i Motoryzacja” jest wyjątkowa na skalę międzynarodową i wzbudza coraz większe zainteresowanie firm zagranicznych oraz central producentów z oddziałami w Polsce – dodaje M. Możdżyński. – Niewątpliwie największy wpływ na taką opinię mają prelegenci, którzy w profesjonalny i ciekawy sposób potrafią przedstawiać poszczególne tematy i podzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Przypominamy, że ostatnio przedstawiciele przemysłu docenili ten wysiłek i uhonorowali dostawców wyróżnieniami w dwóch kategoriach „Innowator” oraz „Partner Konferencji”. Wówczas laureatami zostały takie firmy jak 3M, Graco i Politechnika Poznańska w kategorii „Innowator” oraz 3M, AkzoNobel i Graco w kategorii „Partner Konferencji”. Wierzymy, że również podczas kolejnych spotkań eksperckich reprezentanci nagrodzonych firm wniosą duży wkład w popularyzację wiedzy i wprowadzanie do przemysłu nowych, innowacyjnych rozwiązań. Zapewne również inne firmy nie pozostaną dłużne i także pokażą swoje osiągnięcia, aby w przyszłości zdobyć tak wysokie uznanie i wyróżnienie. Tego wszystkim życzmy i zapraszamy do Wrocławia na kolejne spotkanie specjalistów z ekspertami!

  Szczegóły na www.chemiaimotoryzacja.pl.

   

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony