Szukaj

  KALENDARZ

  Wydanie nr: 1(111)/2018

  Wydarzenia i relacje

  KALENDARZ

  6 miesięcy temu  26.02.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Kielce

  Data rozpoczęcia: 10.04.2018

  Data zakończenia: 12.04.2018

  Przed nami IX Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2018

  Targi EXPO-SURFACE, które odbędą się po raz dziewiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 10-12 kwietnia, są jednymi z ważniejszych targów poświęconych tematyce obróbki powierzchniowej. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z branży oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych.

  Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE okazała się wielkim sukcesem. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii. W trakcie trwania tegorocznych targów EXPO-SURFACE będzie można nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. Liczne międzynarodowe grono prelegentów i wystawców, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania branży, a także wyróżnienie i przyznanie nagród dla najlepszych zaprezentowanych produktów – tak w skrócie zapowiada się tegoroczna odsłona „Wiosny Przemysłowej” i targów EXPO-SURFACE w Kielcach. 
  „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na swoje stoisko nr G-21, gdzie będzie można otrzymać bezpłatnie aktualne i archiwalne wydania naszego czasopisma.

  REDAKCJA
  redakcja@lakiernictwo.net

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony