Szukaj

  KALENDARZ

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  8 miesięcy temu  03.10.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 12.02.2019

  Data zakończenia: 15.02.2019

  Kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z ponad 40 krajów z całego świata – przedstawiciele handlu, wykonawcy, architekci oraz inwestorzy. Program Hosted Buyers, zapraszający do Poznania najbardziej wpływowych kupców z grup i sieci handlowych z krajów o wysokim potencjale eksportowym. Najszersza oferta branży budowlanej w Europie środkowej i wschodniej. Niezwykle bogaty, merytoryczny program wydarzeń towarzyszących. Tak, w dużym skrócie, prezentują się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA (12-15 lutego 2019, Poznań). Targi, które tworzone są z myślą o biznesie i dla biznesu. Wrzesień to najlepszy (i najbardziej atrakcyjny) czas, aby podjąć decyzję o zaprezentowaniu swojej oferty podczas najważniejszego wydarzenia branży budowlanej w Polsce.

  – Koniunktura w budownictwie przeżywa obecnie świetny okres – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. – Ilość rozpoczętych i planowanych inwestycji budowlanych jest na bardzo wysokim poziomie, a inwestorzy szukają możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań, technologii i produktów aby nie tylko przyspieszyć realizację tych inwestycji, ale także sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów. Targi BUDMA stanowią w tym wypadku doskonałą platformę do kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, przedstawienia zalet proponowanych rozwiązań systemowych i technologicznych szerokiemu gronu profesjonalistów z Polski, ale także z zagranicy. Rokrocznie gościmy podczas targów BUDMA prawie 50 tysięcy osób, które szukają nowych inspiracji, nowych produktów i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, a te prezentowane są przez ponad 800 wystawców, praktycznie z każdej dziedziny budownictwa. To jedne najważniejszych targów branży budowlanej w Europie. Tym bardziej zachęcam wszystkie firmy, które chcą pozyskać nowych klientów, utrzymać doskonałe relacje z obecnymi kontrahentami, a przede wszystkim „pochwalić” się najnowszą ofertą, do udziału w targach BUDMA. 27 września mija pierwszy termin zgłoszeń. Warto już teraz rozpocząć rozmowy o udziale w wydarzeniu i skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty cenowej – dodaje.

  Wcześniej, lepiej, korzystniej

  Wcześniejsze zgłoszenie udziału w targach BUDMA to nie tylko najlepszych warunków finansowych. To także szersze i dłuższe działania promocyjne, szczególnie w kontekście prezentacji firmy potencjalnym klientom, w tym uczestnikom programu HOSTED BUYERS, a więc kupcom z grup i sieci handlowych z zagranicy. Do tej pory z programu skorzystało ponad 2000 zaproszonych kupców. Lista wystawców, którzy zadeklarowali udział w programie, jest wysyłana do nich na długo przed rozpoczęciem targów.

  Program HOSTED BUYERS ma być również od tej edycji targów rozszerzony o zaproszenia dla przedstawicieli mediów branżowych z zagranicy. HOSTED MEDIA ma zapewnić udział w targach dla kilkudziesięciu dziennikarzy z takich krajów, jak m.in. Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Czechy, Słowacja, Niemcy, Włochy, Francja, Szwecja czy również Wielka Brytania.

  BUDMA rośnie w siłę

  Pierwszy termin zgłoszeń na targi BUDMA mija 27 września, ale już dzisiaj wiemy, że udział w targach zaplanowało do tej pory niemal 200 firm - zarówno liderów w swoich branżach, jak również firmy, które rozpoczynają targową prezentację swojej oferty. Wstępną listę firm można już zobaczyć na stronie internetowej organizatora targów.

  Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą tym razem targi WINDOOR-TECH, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony