Szukaj

  KALENDARZ

  Wydarzenia i relacje

  KALENDARZ

  TARGI

  ponad rok temu  12.10.2017, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 30.01.2018

  Data zakończenia: 02.02.2018

  27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia, już na tym etapie zgłosiło się ponad 40% więcej wystawców rok do roku. Są wśród nich niekwestionowani liderzy, ale nie brakuje zupełnie nowych wejść na rynek.

  - Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprezentować pierwszą, obszerną listę wystawców przyszłorocznej BUDMY. Oczywiście nadal prowadzimy rozmowy z wieloma firmami, każdego dnia dołączają kolejni producenci i lista ta będzie na bieżąco aktualizowana – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA – Biorąc pod uwagę dobrą koniunkturę w branży i zainteresowanie prezentacją swojej oferty podczas targów, prognozuję, że w Poznaniu zobaczymy ponad 800 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych – dodaje.

  Informacje na temat zgłoszonych do tej pory wystawców targów BUDMA będą dostępne na stronie budma.pl.

  BUDMA zaprasza na salony!

  Wśród bogatej oferty produktowej materiałów, technologii i narzędzi, na szczególną uwagę zasługują najmocniejsze strony BUDMY 2018:

  - Największy Salon Dachów w Polsce – największa w Polsce ekspozycja producentów pokryć i akcesoriów dachowych,

  - Największy Salon Stolarki w Polsce – okna, drzwi, bramy i ogrodzenia – prezentacja najnowszej oferty zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów,

  - Salon Podłóg i Parkietów – najnowsze trendy i designerskie rozwiązania,

  - Salon Rusztowań i Szalunków – systemy montażu rusztowań i nowe rozwiązania technologiczne.

  Ciekawie zapowiada się także strefa Design4Senses, której założeniem jest nietypowa prezentacja oferty wystawców. Strefa ma przenieść klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Mają za to odpowiadać aż 4 dedykowane przestrzenie: VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz AromaSpot.

  BUDMA tradycyjnie zaprezentuje także szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom.

  Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą tym razem targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i sprzętu budowlanego, a także technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 30 stycznia – 2 lutego 2018, Poznań.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony