Szukaj

  ARTYKUŁY

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  15.11.2017, ~ Administrator   

  Miejsce: Nadarzyn

  Data rozpoczęcia: 14.11.2017

  Data zakończenia: 16.11.2017

  Dzisiaj (wtorek, 14 listopada) rozpoczęły się w Nadarzynie targi dla branży przemysłowej Warsaw Industry Week. W tym roku organizatorzy poszerzyli zakres wydarzenia o kolejne strefy, m.in. Strefę Lakiernictwa Przemysłowego.

  W czasie imprezy prezentować się będą wszystkie gałęzie sektora gospodarki: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Nie zabraknie oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania a także firm z sektora badań i rozwoju czy BHP.

  W tym roku organizatorzy poszerzyli zakres wydarzenia o kolejne strefy, m.in. Strefę Lakiernictwa Przemysłowego. Podczas wydarzenia w dniach 14-16 listopada będzie można spotkać się z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i poglądami na temat najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie lakierowania przemysłowego podczas serii warsztatów i paneli dyskusyjnych.

  Dyskusja będzie się odbywać w ramach następujących bloków tematycznych: prawidłowe przygotowanie detali do malowania; maskowanie, śrutowanie, zawieszanie; chemiczne przygotowanie powierzchni; nowoczesne farby przemysłowe; porównanie stosowanych technologii, dobór farb i sposobu aplikacji w zależności od stawianych wymagań i stosowanych standardów; optymalizacja procesu lakierowania przemysłowego; redukcja nieuzasadnionych kosztów malowania; optymalizacja kosztów na etapie projektowania procesu lakierniczego.

  „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza także na swoje stoisko, gdzie będzie można otrzymać bezpłatnie aktualny i archiwalne numery czasopisma.

  Zapraszamy na stoisko 92B w hali F

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Zapraszamy na Warsaw Industry Week 2017 – czekamy na Ciebie

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony