Szukaj

  ARTYKUŁY

  Wydarzenia i relacje

  10 miesięcy temu  12.12.2017, ~ Administrator   

  Co stanowi o sile Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL? Międzynarodowy skład wystawców, nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, branżowi zwiedzający, bogata oferta firm z Polski i zagranicy, bardzo dogodna lokalizacja czy magia miasta, w którym robienie interesów to czysta przyjemność? Ilu wystawców/zwiedzających – tyle opinii. Każdy zwraca uwagę na nieco inny z wyżej wymienionych walorów targów, ale wszyscy zgodnie oceniają: na sukces 22. edycji złożył się po trosze każdy z nich.

  Formuła Targów EUROTOOL pozwala każdej firmie funkcjonującej w branży przemysłowej na prezentację swojej oferty w bardzo precyzyjny sposób. W tym celu po raz kolejny zorganizowano salony Automatyki i Robotyki, Technologii CAx i Kooperacji Przemysłowej. Pierwszy przyciągał przede wszystkim projektantów i integratorów systemów. W drugim prezentowane były najnowsze technologie automatyzacji linii produkcyjnych czy specjalistycznego oprogramowania. W trzecim spotykały się firmy, zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie usług podwykonawczych.

  O sukcesie targów najlepiej świadczą bardzo pozytywne opinie wystawców, przekazane na świeżo tuż po zakończeniu wydarzenia.  – To nasze najlepsze targi w tym roku i trzeba podkreślić, że krakowski EUROTOOL to w naszej opinii najlepsza impreza w Europie. Przygotowywaliśmy się do niej cały rok i było warto, bo to dobry moment, aby podsumować nasze działania oraz przygotować klientów do współpracy. Uważam, że targi były bardzo efektywne – nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów z klientami – relacjonowała Agnieszka Grzelak, Business Development Manager z firmy Bernd Siegmund GmbH.

  Zadowolenia nie krył również Piotr Pachczyński, właściciel firmy PHU FAKTOR. – Niezmiennie chwalimy targi EUROTOOL. Dla nas, jako wystawców, dużym plusem jest nowoczesna hala, duży parking oraz zaplecze gastronomiczne. Ponadto mamy wsparcie organizatora na każdym etapie przygotowań. Widzimy również, że z roku na rok zwiedzających przybywa. Także w trakcie tej edycji odnotowaliśmy wzrost klientów, co nas bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że przełoży się to na wyniki sprzedażowe.

  Frekwencję doceniał również Marcin Hoszwa, Marketing and Business Development Manager z SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o. – Z udziału w wystawie jesteśmy zadowoleni – ruch na naszym stoisku był duży i odwiedzają nas stali, ale również i nowi klienci. Przyjeżdżamy na Targi EUROTOOL do Krakowa, gdyż ta impreza – w porównaniu z innymi targami – wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą. Podtrzymujemy swoją opinię, że impreza jest bardzo dobrą okazją do zaprezentowania oferty firmy. Dla nas dodatkowym atutem jest Kraków – w tym rejonie mamy wielu klientów i możemy się z nimi tutaj spotkać.  

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Targi branżowych specjalistów EUROTOOL
  Targi branżowych specjalistów EUROTOOL
  Targi branżowych specjalistów EUROTOOL

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony