Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  5 miesięcy temu  07.11.2018, ~ Administrator   

  Zaawansowane technologicznie powłoki jachtowe AkzoNobel przeszły test podczas ostatniej edycji wyczerpującego rejsu Volvo Ocean Race. Tej próbie w trudnych warunkach morskich poddano nowy lakier poliuretanowy AWLGrip HDT. Jest on bardziej trwały i odporny na ścieranie, a w przypadku uszkodzenia powłoki podczas rejsu można ją szybko naprawić. Zawiera również mniej Lotnych Związków Organicznych.

  – Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom nowy lakier o wysokiej wydajności, który został przetestowany w najbardziej ekstremalnych warunkach – powiedział Hans Slegtenhorst, Global Segment Manager Yacht w AkzoNobel. - Spędziliśmy ponad trzy lata pracując nad Awlgrip HDT oraz ściśle współpracowaliśmy z zespołem Volvo Ocean Boatyard, aby dopracować formułę nowego lakieru, co oznacza, że ​​właściciele jachtów mogą teraz cieszyć się łatwiejszym do utrzymania wykończeniem o dłuższej trwałości, ze świadomością, że produkt pozytywnie przeszedł najsurowsze testy.

  Lakier w bogatej kolorystyce jest już dostępny w Ameryce Północnej i Europie.

  – To tylko najnowszy przykład tego, jak nieustannie wprowadzamy innowacje, aby sprostać potrzebom klientów - dodaje Hans Slegtenhorst. – Pracujemy już nad jednowarstwową wersją Awlgrip HDT, która połączy powłokę gruntową z powłoką nawierzchniową w jeden łatwy w użyciu produkt. Spodziewamy się go wprowadzić na rynek w połowie 2019 roku.

  AkzoNobel był oficjalnym dostawcą lakierów dla Volvo Ocean Race Boatyard na sezon 2017-18. W ramach tej współpracy pomalowano całą flotę siedmiu jachtów (w tym zespołu AkzoNobel). W sumie zużyto ponad 7000 litrów produktów International i Awlgrip firmy AkzoNobel.

  Więcej informacji na temat powłok jachtowych AkzoNobel Awlgrip można znaleźć na stronie http://www.awlgrip.com/awlgrip-home.aspx

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony