Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  2 miesiące temu  07.08.2018, ~ Administrator   

  Przedsiębiorstwo rodzinne KABE w Gossau unowocześniło swoją linię proszkową i zainwestowało w m.in. wysokotechnologiczną linię do malowania proszkowego. W tej postaci jest to w tej branży niezwykłe. Nowoczesna technika aplikacyjna oraz elastyczne opcje wypalania umożliwiają przeprowadzenie zgodnych ze sztuką prób powlekania, tworzenie nowych produktów oraz prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie.

  Wyposażenie nowej linii, producenta aplikacji Wagner, spełnia wszelkie oczekiwania. Lakiernia umożliwia laboratorium KABE na formułowanie wniosków dotyczących zachowania się produktów standardowych oraz tworzonych w dziale badawczo-rozwojowym firmy farb proszkowych wersji metalik, jak również produktów specjalnych.

  Linia technologiczna nadaje się do szkoleń dotyczących zastosowań w praktyce. Uczestnicy szkolenia śledzą na centralnym module sterowania w czasie rzeczywistym jakie ustawiania wybierają technicy laboratoryjni i jak przekładają się one na rezultat powlekania.

  Dla firmy KABE rośnie znaczenie rynków produktów alternatywnych oraz materiałów wrażliwych na temperatury. Należą do nich tworzywa sztuczne, w szczególności materiały drewnopodobne. Nowa linia do malowania ma zamontowane przeciwelektrody oraz wyposażona jest w oprogramowanie pozwalające na przeprowadzanie wysokojakościowych prób powlekania części z MDFu.

  Nowa instalacja parku maszynowego KABE łączy w sobie zarówno linię szkoleniową zbliżoną warunkami do rzeczywistości, jak również urządzenie laboratoryjne dla kreowania nowych produktów. Nowoczesna technologia umożliwia tworzenie kompletnych systemów farb proszkowych w optymalnych warunkach. To pozwala technikom na praktyczne testowanie innowacyjnych produktów, intensywne sprawdzanie zachowania farb proszkowych na liniach automatycznych i na dalsze podnoszenie standardów jakościowych. Równocześnie klienci oraz zainteresowane strony mogą korzystać z przywileju uczestnictwa w wartościowych szkoleniach z użyciem nowoczesnych technik aplikacyjnych.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony