Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  8 miesięcy temu  10.12.2019, ~ Administrator   

  W Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce, koło Rzeszowa, wręczono nagrody i prestiżowe wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych. Jednym z laureatów jest firma Ecoline, która od 20 lat dostarcza zaawansowane technologicznie linie lakiernicze. Siedziba firmy mieści się w Krośnie.

  Ecoline jest doskonałym świadectwem mądrego, rzetelnego zarządzania, które zaowocowało stworzeniem firmy z szeroką perspektywą rozwoju, jasną strategią oraz przyjaznym środowiskiem współpracy dla partnerów biznesowych, za co otrzymuje Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą 2019.

  Dołączenie do elitarnego grona najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm województwa podkarpackiego jednoznacznie pokazuje, że Ecoline jest biznesowym wzorem, godnym do naśladowania, a osiągane wyniki ekonomiczne, szczególna dbałość o pracowników, kontrahentów i środowisko naturalne, są potwierdzeniem realizacji mądrych strategii i odwagi w urzeczywistnianiu ambitnych biznesowych wizji.

  Laureaci osiemnastej edycji konkursu są dowodem na to, iż Podkarpacie posiada doskonały potencjał gospodarczy w postaci przedsiębiorstw, które są świadome potrzeb klientów i w pełni zaangażowane w rozwój gospodarki tego regionu.

  Więcej o firmie Ecoline na https://ecoline.com.pl

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Ecoline – laureat konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony