Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  ponad rok temu  13.03.2018, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems ogłosiła laureatów nagrody Dostawcy Roku 2017. Jest ona przyznawana najlepszym dostawcom, którzy przyczyniają się do tego, że Axalta dostarcza klientom wyjątkowe produkty. Tegorocznymi zwycięzcami są: Altana, Asahi Kasei Group, Chemours, Eastman Chemical Company, Element Fleet Management, HCL Technologies, LyondellBasell, Oxiteno, Rhenus Group, Rianlon Corporation i Wanhua Chemical.

  – Gratulujemy zdobywcom tytułu Dostawcy Roku 2017, którzy mają swój wkład w rozwój Axalta i są świetnymi partnerami biznesowymi – powiedział Charles Shaver, prezes i dyrektor generalny Axalta. – Posiadanie dostawców, którzy rozumieją nas i znają nasze priorytety, jest niezwykle ważne dla osiągnięcia sukcesu i utrzymania wysokiej jakości. Jesteśmy niezłomni w dostarczaniu klientom usług na najwyższym poziomie i dopasowanych do konkretnych oczekiwań. Aby to zrobić, potrzebujemy najlepszych dostawców. Dziękujemy im za partnerstwo i zaangażowanie.

  Dostawcy zostali wybrani na podstawie ich zdolności do spełnienia określonych kryteriów jakości, usług, technologii i wartości, a także wymagań zrównoważonego rozwoju. – Każdy zwycięzca nagrody Dostawca Roku jest zobowiązany do dostarczania wyjątkowych produktów lub usług firmie Axalta w sposób etyczny, przy minimalnym wpływie na środowisko – kontynuuje Shaver. – Zrównoważony rozwój jest nieodłączną częścią naszej strategii wzrostu i naszej reputacji, a od dostawców oczekujemy równie silnego zaangażowania.

  – Cieszymy się, że możemy wyróżnić naszych Dostawców Roku 2017 – dodał Dan Key, wiceprezes Axalta ds. zakupów. – Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces jako firmy zaczyna się na początku łańcucha dostaw, wraz z komponentami, które trafiają do naszych produktów, a które pomagają nam dostarczać produkty lakiernicze do klientów na całym świecie.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony