Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  6 miesięcy temu  09.03.2018, ~ Administrator   

  Po uruchomieniu nowego obiektu o wartości 9 milionów euro do produkcji lakierów i farb proszkowych, zlokalizowanego w okolicach Bombaju, fabryka jest szóstym zakładem produkcyjnym w Indiach.

  – Indie nadal są dla nas rynkiem potencjalnie wzrastającym, więc uruchomienie tego nowego obiektu jeszcze bardziej wzmocni nasz udział produkcyjny w kraju, który stanowi ważną część planów rozwojowych naszej produkcji – powiedział Thierry Vanlancker, dyrektor generalny AkzoNobel.

  – Nasza działalność w zakresie farb proszkowych w Indiach przynosi silny wzrost a nowy obiekt będzie odgrywał kluczową rolę w planach ekspansji i zwiększeniu dostępu do rynków zlokalizowanych w północnej i zachodniej części kraju – dodała Daniela Vlad, dyrektor przedsiębiorstwa Powder Coatings.

  Nowy zakład uzupełni funkcjonującą już fabrykę AkzoNobel w Bangalore, dodając nowe linie produktów z efektem metalicznym oraz funkcjonalnych farb proszkowych.

  AkzoNobel to największy na świecie producent farb proszkowych oraz światowy lider w dziedzinie technologii lakiernictwa. Niedawno przedsiębiorstwo przejęło V.Powdertech Co. Ltd., wiodącego tajskiego producenta farb proszkowych, które dostarcza szeroką gamę produktów do sprzętu AGD, mebli i ogólnych zastosowań przemysłowych.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat farb proszkowych firmy AkzoNobel, odwiedź www.interpon.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony