• Reklama
    A1 - kabe

Szukaj

    Reklama
    B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

    Wydarzenia i relacje

    Wydarzenia i relacje

    KALENDARZ

    ponad rok temu  03.09.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 5

    Miejsce: Poznań

    Data rozpoczęcia: 10.09.2019

    Data zakończenia: 13.09.2019

    Strona 1 z 3

    Jak co roku czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na warsztaty praktyczne i teoretyczne z obróbki powierzchni drewna, które odbywać się będą na Poligonie Umiejętności, podczas tragów DREMA w Poznaniu (pawilon 3A, stoisko 67) od 10 do 13 września.

    – Jest to już czternasta edycja Poligonu – mówi Julian Ciesielski, organizator pokazów. – Staramy się we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi urozmaicać pobyt zwiedzającym targi i jedną z takich inicjatyw jest to wydarzenie. Tutaj można sprawdzić w praktyce urządzenia, systemy czy farby rożnych producentów, porozmawiać ze specjalistami z branży drzewnej oraz znaleźć ciekawe rozwiązania dla swoich przedsiębiorstw. W drugi dzień targów, 11 września odbędą wykłady o specjalnie dobranej tematyce. Po wykładach istnieje możliwość wzięcia udziału w dyskusji z prelegentami na stoisku czasopisma „Lakiernictwo Przemysłowe” nr 67 przy Poligonie Umiejętności. Będzie możliwość indywidualnego zadawania pytań oraz konsultacji.

    Wyślij swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, nazwę firmy) na adres

    julian.ciesielski@lakiernictwo.net, a prześlemy Tobie BEZPŁATNĄ wejściówkę, która upoważniać będzie do wejścia na teren targów w dniu 11 września i BEZPŁATNEGO uczestnictwa w wykładach!

    Tematyka wykładów:

    11.00
    Zastosowanie technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych (KBT) w nowych gałęziach przemysłu (przemysł drzewny) 
    Prowadzący Damian Kasperczyk - Ekoinwentyka sp. z.o.o.
    Prezes, właściciel w firmie Ekoinwentyka Sp. z o.o., również wykładowca.
    Spośród ogromnej ilości zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery lotne związki organiczne (LZO) oraz odory reprezentują jedną z najważniejszych grup. 

    Podczas wykładu przedstawiona zostanie funkcjonalność opracowanej technologii, jej wysoki stropień redukcji LZO i odorów

    emitowanych do powietrza rzędu 99% przy zachowaniu wysokiej czystości ekologicznej prowadzonych procesów (brak emisji CO2, NOx). Opracowana technologia wyróżnia się niskimi nakładami inwestycyjnym, niskimi kosztami prowadzenia bioprocesu przy zachowaniu pełnej kontroli warunków jego prowadzenia, niską awaryjnością, długim okresem życia produktu oraz odnawialną florą bakteryjną. Technologia przeznaczona jest dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, które emitują LZO, jak również odory powstające w procesach produkcyjnych. 

    11.30
    Dotacje dla lakiernictwa i nie tylko - ostatnie szanse!
    Prowadzący Maciej Kobza - Capital Partner 
    Wspólnik oraz dyrektor ds. obsługi inwestorów w firmie CAPITAL PARTNER. Absolwent studiów magistersko-inżynierskich International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej na kierunku Business and Technology. Ukończył również European Project Semester na Engineering College of Copenhagen. W branży finansowo-konsultingowej od 2007 roku jako analityk finansowy, project manager, kierownik administracyjny projektów, a od 2010 r. jako partner w firmie zajmującej się pozyskiwaniem funduszy unijnych i kompleksową obsługą projektów m.in. inwestycyjnych oraz badawczych. 

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
      Nie ma jeszcze komentarzy...
    Reklama
    C1 - Farby dekoracyjne