Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  4 miesiące temu  04.06.2018, ~ Administrator   

  Początek czerwca to tradycyjny termin targów Innowacje – Technologie – Maszyny Polska, w ramach których odbywa się m.in. Salon Surfex, czyli miejsce dla branży lakierniczej i obróbki powierzchni. Targi odbędą się w dniach 5-8 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Zapraszamy do pawilonu nr 8, stoisko 44 na warsztaty obróbki powierzchni pod nazwą POLIGON UMIEJĘTNOŚCI, współorganizowane przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”. – Jak co roku zwiedzający targi będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń wielu producentów podczas codziennych pokazów na żywo na różnych systemach lakierniczych – mówi Julian Ciesielski, organizator Poligonu Umiejętności. – Ta specjalna przestrzeń demonstracyjna to miejsce, gdzie można przeprowadzać rozmowy z różnymi specjalistami, m.in. od urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin czy systemów transportu. Dzięki temu podczas targów można znaleźć rozwiązania problemów, które pojawiają się w lakierni, czy innym zakładzie obróbki powierzchni. 

  Dodatkowo 6 czerwca - dzień specjalny - zarezerwuj czas na bezpłatne wykłady! Przy stoisku czasopisma „Lakiernictwo Przemysłowe” na specjalnej przestrzeni będzie można wysłuchać następujących referatów:

  11.00
  Modernizacje lakierni proszkowych. Celowość i zakres.
  Prowadzący Arkadiusz Przybysz

  11.20
  Zastosowanie szczotek ściernych w procesach szlifowania, szczotkowania i gratowania powierzchni - z praktycznymi przykładami.
  Prowadzący Filip Krezymon  

  11.40
  Zmniejszenie kosztów malowania dzięki zastosowaniu nowej grupy produktów typu „High solids”. 
  Prowadzący Michał Jaczewski

  12.00
  Adaptacja technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych (KBT) do nowych gałęzi przemysłu – odlakierowanie.
  Prowadzący Damian Kasperczyk 

  12.20
  Oprzyrządowanie pomiarowe w erze Przemysłu 4.0.
  Prowadząca Barbara Bidzińska 

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony