• Reklama
    A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    Baltix Sp. z o.o. - Lakiernik samochodowy

    Data dodania: ponad rok temu  06.10.2016, odsłon: 4903

    Dam pracę

    Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

    Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik samochodowy

    Wymagania: - doświadczenie w zawodzie na stanowisku: lakiernik samochodowy - min. 2 lata dla autoryzowanych warsztatów - sumienność, - komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana, - prawo jazdy kat. B.

    Obowiązki: - przygotowanie elementów karoserii do lakierowania, - lakierowanie elementów, - punktowe naprawy lakiernicze, - kontrola jakości wykonanej pracy, - dbanie o jakość i terminowość wykonywanych zadań.

    Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - opłacone zakwaterowanie i przejazdy, - interesującą pracę na terenie Szwecji w układzie 6/2 tygodnie, - odzież roboczą, - kilometrówkę (w przypadku jazdy własnym autem). CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem: „Lakiernik samochodowy”

    W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.