• Reklama
    A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

    Reklama
    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    Forum

    Dział

    Wątek

    • Inne tematyWĄTKÓW: 641
      • Napiecia KV uA farby metaliczne i strukturyODSŁON: 3241
        ~ Łukasz Dodany: ponad rok temu

        Witam jestem malarzem proszkowym z dwuletnim doświadczeniem malowałem do tej pory na aplikacji ITV Gema oraz miałem chwile do czynienia z aplikacjami wagner oraz romer zmieniłem prace i spotkałem się z aplikacją nordson> i mam takie pytanie gdy maluje farbami antyczna miedż lub antyczne srebro złoto drugi styczeń to są problemy po wypaleniu tych farb nigdy wcześniej nie spotkałem się z czys takim na powierzchni po wypaleniu pojawiają sie kratery ale nie jest to odgazowanie dziurki są niby zlane ale mają przebarwienie ciemno niebieskie czasem struktura jest jak by nie dostateczna czyli jakby za gładka wcześniej używałem ustawien fabrycznych aplikacji niby napięcia są we wszystkich fabrycznych podobne ale tu moim zdaniem jest coś nie tak, wykluczyłem takie wątpliwości jak słaby kontakt powierciłem trawersy zastosowałem nowe haki na których podwieszam materiał wysprzątałem z chłopakami malarnie trawersy wszysto odkurzone farba jest czysta bo bo nawet na nowym kartonie takie rzeczy się dzieją po przemyśleniach dzisiaj zmniejszyłem napiecia w aplikacji ale efekty dopiero jutro dzisiaj zabrakło czasu na dokładne obejrzenie materiału. chcem was zapytać najlepiej jakby wypowiedzieli sie fachowcy jakich napięc uzywaćie farby jakimi maluje to sbs .Iba Kimya co sądzicie o tych farbach może ktoś poda link jak wyglądaja defetky przy złych napięciach farby dodam że farby gładkie typu 7016 przeważnie wychodzą dobrze poza frlgami czasem coś się zdarzy z góry dziekuje za fachową pomoc

    • ~ Dominik 1 ponad rok temu Z tego co opisujesz to źle dobrane "ustawienia prądowe" do farby. Najlepiej jest skontaktować się z dostawcą farby, żeby przyjechał do Ciebie i dobrał Ci ustawienia do jego produktu. Ustawienie aplikacji Nordson, w zależności, który model to nic trudnego. Zawsze możesz się skontaktować z serwisem to Ci w tej kwestii pomogą.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji