Szukaj

  KALENDARZ

  KALENDARZ

  TARGI

  ponad rok temu  12.01.2017, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 12.09.2017

  Data zakończenia: 15.09.2017

  Tegoroczne Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA (12-15 września) zapowiadają się rekordowo! Już na tę chwilę zgłoszonych jest ponad 250 wystawców, a aktualnie zamówiona powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 20 tys. m kw. To pokazuje, jak ważną częścią polskiej gospodarki jest przemysł drzewny i meblarski i jak istotnym narzędziem marketingowym są targi.

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Poligon Umiejętności podczas targów Drema. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych: wodnej i suchej, pomp oraz aplikacji różnych producentów, a także spróbujesz sił w malowaniu, czy szlifowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty (m.in. lakiery, bejce, woski) do uszlachetniania powierzchni drewna. W aplikowanych produktach ocenisz na przykład parametry użytkowe otrzymanych powłok, takie jak: siła krycia, wartość kolorystyczna, jednolitość matowości, a także parametry mieszanek pod kątem szybkości schnięcia oraz czasu żywotności mieszanki.

  W tym roku, po raz pierwszy na Dremie, „Lakiernictwo Przemysłowe” organizuje drugiego dnia targów (13 września) bezpłatne wykłady! Wysłuchać będzie można ciekawych wystąpień specjalistów branży obróbki materiałów z drewna.

  Kontakt: drema@mtp.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony