Szukaj

  ARTYKUŁY

  Wydarzenia i relacje

  8 miesięcy temu  11.09.2017, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  W tym roku, po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu (12-15 września) „Lakiernictwo Przemysłowe” organizuje drugiego dnia targów bezpłatne wykłady! Wysłuchać będzie można ciekawych wystąpień specjalistów z branży obróbki drewna. Zapraszamy do hali 5a, na stoisko nr 40.

  Plan wykładów (13 września):

  • 10.30. Wykorzystanie taśm i trzewików w przygotowaniu powierzchni – firma POLISH STYL
  • 10.50. Strukturyzacja i polerowanie drewna – firma POLISH STYL
  • 11.20. Profesjonale uszlachetnianie powierzchni drewna – bejcowanie, patynowanie i olejowanie bez tajemnic – firma SOPUR
  • 11.40. Malowanie elektrostatyczne w przemyśle drzewnym – firma KREMLIN
  • 12.00. Przygotowanie powierzchni drewna przed lakierowaniem – firma FESTOOL
  • 12.30. Efekty specjalne na drewnie i MDF. Sposoby ich uzyskiwania – firma ICA
  • 12.50. Systemy lakierni na wysoki połysk – firma NESTRO

  Rozdajemy bezpłatne wejściówki!

  Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne wejściówki na wykłady. Wystarczy na adres mailowy prenumarata4@warsztat.pl wysłać imię i nazwisko oraz nazwę firmy, a prześlemy darmowy bilet upoważniający do wejścia na targi Drema i uczestnictwa w seminarium na temat obróbki drewna. W temacie wiadomości wpisz: „Drema wykłady”. Zgłoś się już teraz.

  POKAZY LAKIERNICZE NA ŻYWO

  Ale wykłady to nie wszystko. Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają podczas wszystkich dni targów Drema na Poligon Umiejętności. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych, pomp oraz aplikacji różnych producentów, a także spróbujesz sił w malowaniu, czy szlifowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty (m.in. lakiery, bejce, woski) do uszlachetniania powierzchni drewna.

  Na przykład Milesi, czyli marka włoskich lakierów do drewna, prezentować będzie produkty lakiernicze skierowane do sektora meblarskiego. Na pokazach będzie można zobaczyć m.in. wysokoodporne na zarysowania produkty poliuretanowe, głęboko matowe lakiery akrylowe o efekcie naturalnego drewna. Dodatkowo będą zaprezentowane różne rozcieńczalnikowe cykle lakierowania frontów meblowych, produkty parkietowo-schodowe, patyny, bejce oraz lakiery metalizowane. Po aplikacji produktów będzie można ocenić parametry użytkowe otrzymanych powłok, takie jak: siła krycia, jednolitość matowości, a także parametry mieszanek pod kątem szybkości schnięcia oraz czasu żywotności mieszanki. Firma zaprasza do podzielenia się własnymi doświadczeniami, jak i cennymi uwagami. Grono doświadczonych techników służy pomocą w kwestiach technicznych.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Zapraszamy na wykłady o obróbce drewna oraz pokazy lakiernicze
  Zapraszamy na wykłady o obróbce drewna oraz pokazy lakiernicze
  Zapraszamy na wykłady o obróbce drewna oraz pokazy lakiernicze
  Zapraszamy na wykłady o obróbce drewna oraz pokazy lakiernicze
  Zapraszamy na wykłady o obróbce drewna oraz pokazy lakiernicze

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ ZOKU 1 8 miesięcy temu Super miejsce. Można zapytać specjalistów, popatrzeć na wybarwienia i efekty malowania z bliska. Hydrolak znam - super sprawa, nawet laik sobie z nim poradzi. Podobnie z olejami do drewna. pozdrawiam ZOKU
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  do góry strony