Szukaj

  Drewno

  Wydanie nr: 4(108)/2017

  Artykuły branżowe

  Drewno

  10 miesięcy temu  30.08.2017, ~ Administrator   

  Materiały ścierne COMBILUX oraz szlifierki KUNDIG – nowa jakość szlifowania

  Popularność produktów wyposażenia wnętrz w wersji high gloss zmusza producentów do wprowadzania lub udoskonalania procesów technologicznych związanych z tego typu wykończeniem. Z kolei coraz większa świadomość klienta przy zakupie tego typu produktów, jak również duża liczba wykonawców i usługodawców na rynku, powoduje działania mające na celu podwyższenie atrakcyjności oferowanych wyrobów. 

  Czynnik ceny zawsze był i będzie argumentem, który w dużej mierze decyduje o wyborze produktu, lecz coraz częściej zauważalny jest czynnik związany z oferowaną jakością i rzetelnością obsługi oraz szybkością jego dostępności. Aby sprostać wymaganiom rynku, firmy produkcyjne muszą coraz częściej korzystać z innowacyjnych rozwiązań, a problem z pozyskaniem wykwalifikowanej siły roboczej zmusza je do podejmowania decyzji o inwestycjach w automatyzację procesów.
  – Cały proces uzyskiwania wysokiego połysku na powierzchni lakierowanej nie sprowadza się wyłącznie do samego polerowania – mówi Grzegorz Kulbat, technolog z firmy PolishStyl. – Często na spotkaniach czy też szkoleniach spotykam się ze stwierdzeniem: „a teraz wszystko w rękach osoby polerującej czy też obsługującej maszynę do polerowania”. Osobiście uważam, że wszystkie czynności przygotowawcze są również istotne, czy też nawet...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Combilux to produkt, który poprzez odpowiedni dobór mieszanki ziaren korundowych, osadzeniu ich na idealnie równym podłożu foliowym oraz zabezpieczeniu specjalną powłoką stearyny, zapewnia stabilność i powtarzalność jakości szlifowania.
  Agregat w pozycji wychylonej o 10 stopni.
  Agregat z systemem OBLIQUE.
  Widok całego agregatu.
  Oddzielne silniki napędowe.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony