Szukaj

  Drewno

  Wydanie nr: 4(108)/2017

  Artykuły branżowe

  Drewno

  10 miesięcy temu  28.08.2017, ~ Administrator   

  Wprowadzony w wir pył natychmiast jest zasysany przez zintegrowane kanały próżniowe, aby zapobiec jego ponownemu osadzaniu się.

  Wprowadzony w wir pył natychmiast jest zasysany przez zintegrowane kanały próżniowe, aby zapobiec jego ponownemu osadzaniu się.

  Strona 1 z 2

  Perfekcyjne technologiczne czyszczenie powierzchni mebli za pomocą powietrza i szczotki 

  Produkcja przemysłowa frontów mebli przebiega w pełni automatycznie, a w najlepszym wypadku praktycznie bezbłędnie. Jest to warunkowane bardzo starannym usunięciem przed lakierowaniem drobnego pyłu szlifierskiego, także z rowków po szlifowaniu.

  Zdolność produkcyjna u włoskiego producenta Bizzarri SpA to 100 000 malowanych płyt tygodniowo. Zainstalowane na obydwu liniach produkcyjnych urządzenia zdmuchujące nie uzyskiwały pożądanego wyniku na wszystkich strukturach powierzchni, a ponadto stale dochodziło do wtrąceń w powłoce farby. Nawet wyniki testu czystości powierzchni nie były zadowalające ze względu na zbyt dużą obecność drobnego pyłu wyłapywanego z rowków po szlifowaniu przez ściereczkę z mikrofibry. Stało się zatem jasne, że zwiększenie wydajności jest możliwe wyłącznie poprzez zastosowanie wydajniejszego systemu czyszczenia.

  Wstępne oczyszczenie powietrzem za pomocą dysz Tornado

  Przedstawiciele firmy Bizzarri odwiedzili targi Xylexpo w Mediolanie, aby zapoznać się z najnowszymi systemami czyszczącymi i zetknęli się na nich z kombinacją Tornado-Channel i technologii szczotki czyszczącej firmy Wandres. Moduł Tornado-Channel TKR 200, opracowany do usuwania drobnych...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kontrola jakości pomalowanych, wyprofilowanych frontów mebli: odsetek produktów wybrakowanych z powodu uwięzionych cząstek zmniejszył się wraz z instalacją nowego urządzenia z 3% do 0,5%.
  Płyty meblowe są czyszczone po szlifowaniu międzyoperacyjnym a przed malowaniem nawierzchniowym.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony