Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 3(107)/2017

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  11 miesięcy temu  12.06.2017, ~ Administrator   

  Forum specjalistów branży obróbki powierzchni w Poznaniu 

  Początek czerwca to tradycyjny termin targów Innowacje – Technologie – Maszyny Polska, w ramach których odbywa się m.in. Salon Surfex, czyli miejsce dla branży lakierniczej i obróbki powierzchni. Targi odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Zapraszamy szczególnie na warsztaty obróbki powierzchni pod nazwą POLIGON UMIEJĘTNOŚCI współorganizowane przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”. – Tylko tutaj zwiedzający targi będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń wielu producentów podczas codziennych pokazów na żywo na różnych systemach lakierniczych – mówi Julian Ciesielski, organizator Poligonu Umiejętności. – Ta specjalna przestrzeń demonstracyjna to miejsce, gdzie można przeprowadzać rozmowy z różnymi specjalistami, m.in. od: urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin czy systemów transportu. Dzięki temu podczas targów można znaleźć rozwiązania problemów, które pojawiają się w lakierni czy innym zakładzie obróbki powierzchni. 
  Dodatkowo, 7 czerwca –dzień specjalny – zarezerwuj czas na wykłady! Przy stoisku czasopisma „Lakiernictwo Przemysłowe” na specjalnej przestrzeni będzie można wysłuchać następujących referatów:

  11.00 „Obieg proszku w lakierniach proszkowych”, Arkadiusz Przybysz 

  11.30 „Systemy jakości powłok ochronnych na aluminium i stali administrowane przez stowarzyszenie QUALIPOL”, Andrzej Jelonek

  12.00 „Nowy wymiar oceny klasy czystości powierzchni stali – SurfaScan”, Patryk Robacha, Paulina Byczkowska

  12.30 „Zintegrowane systemy 2K. 80% oszczędności, 95% efektywności krycia”, Jacek Kowalczyk

  13.00 „Metody i oprzyrządowanie do kontroli jakości powłok”, Barbara Bidzińska, Łukasz Kubański

  13.30 „Biotechnologia w procesach oczyszczania powietrza z LZO w przemyśle lakierniczym – Kompaktowe Bioreaktory Trójfazowe”, Damian Kasperczyk 

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Spotkajmy się na targach
  Spotkajmy się na targach

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony