Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  TARGI

  10 miesięcy temu  22.06.2017, ~ Administrator   

  Miejsce: Berlin

  Data rozpoczęcia: 20.06.2017

  Data zakończenia: 22.06.2017

  Axalta Coating Systems, dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, zaprezentuje swoje najnowsze technologie na targach Coil Winding Expo (CWIEME) w Berlinie, w Niemczech, w dniach 20-22 czerwca 2017 r. (hala 3.2, stoisko A19). CWIEME to największe na świecie Międzynarodowe Targi Izolacji i Elektrotechniki.

  Axalta przedstawi najnowsze rozwiązania dla branży energetycznej, które zostały opracowane specjalnie z myślą o izolacji przewodników i komponentów elektrycznych oraz zabezpieczeniu ich przed korozją. Firma zaprezentuje również Voltalube – nową markę smarów woskowych klasy premium. Produkt zapewnia doskonałą pracę przewodów miedzianych i aluminiowych w silnikach elektrycznych, generatorach i transformatorach, jak również zmniejsza ryzyko przerwania przewodu podczas produkcji. Voltalube doskonale uzupełnia ofertę renomowanych emalii do przewodów – Voltatex® i Voltron®.

  CWIEME to najważniejsze wydarzenie dla firm produkujących przewody, silniki elektryczne i transformatory – powiedział Michael Glomp, Vice President of Global Energy Solutions firmy Axalta. – Z tego powodu stanowi idealne miejsce do zaprezentowania naszych najnowszych technologii zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom. Targi CWIEME to również świetna okazja, aby zdobyć więcej informacji o zmieniających się potrzebach rynku.

  Axalta jest dostawcą, który oferuje kompleksową gamę innowacyjnych i przyjaznych środowisku lakierów ciekłych do stosowania w trzech różnych segmentach: emalii do przewodów, żywic impregnujących oraz powłok do blach elektrotechnicznych. Ich zadaniem jest ochrona przewodów, blach, transformatorów, generatorów i silników elektrycznych.

  Więcej informacji na temat rozwiązań energetycznych firmy Axalta można znaleźć na stronie www.electricalinsulation.com. Więcej informacji na temat firmy Axalta można znaleźć na stronie www.axalta.pl.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony