Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  9 miesięcy temu  10.07.2017, ~ Administrator   

  W odpowiedzi na bieżące i rosnące potrzeby produkcyjne całego regionu Azji Południowo-Wschodniej, AkzoNobel otworzył nowy zakład produkcyjny Performance Coatings w Chonburi, w Tajlandii. Dzięki zainwestowaniu 31 milionów euro przedsiębiorstwo AkzoNobel rozszerzyło swój zakres działania o dziewiątą już lokalizację produkcji usytuowaną w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Pomoże ono sprawniej obsługiwać klientów AkzoNobel.

  – Nowa placówka uwydatnia nasze dalsze nastawienie na dostosowywanie się do potrzeb rynku, aby sprawniej obsługiwać klientów – powiedział Bill Collins, dyrektor korporacyjny AkzoNobel Performance Coatings. – Będzie ona odgrywała ogromną rolę w kierowaniu naturalnym rozwojem branży lakierniczej. Duża powierzchnia nowego obiektu i już istniejąca infrastruktura umożliwią dalsze inwestycje. Lokalizacja w Chonburi stworzy możliwości ewentualnej przyszłej rozbudowy i rozwoju w tym regionie.

  Ponadto, nowa siedziba podąża za wizją zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa AkzoNobel: zakład wykorzystuje najnowocześniejszą, pionierską w Stanach Zjednoczonych i Europie technologię, która podwyższa wydajność operacyjną i minimalizuje marnotrawstwo.

  Produkowane są tu ciekłe lakiery, farby antykorozyjne i specjalistyczne oraz do pracy na morzu. Chonburi dostarcza także możliwość przyszłej rozbudowy działu farb proszkowych.

  Obecnie zakład zatrudnia około 100 osób, a liczba ta wzrośnie do 200 pracowników.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony